Людям, котрі хочуть допомогти з проведенням зарядок і пробіжок у своєму районі - пишіть

До нас звертаються люди, котрі також хочуть долучитися до наших зарядок та пробіжок, але через брак часу або далеку відстань не можуть бути присутніми. Тому ми пропонуємо всім людям, котрі хочуть організовувати такі заходи в своєму районі, в своєму парку писати в цю тему свої пропозиції. Ми їх з радістю переглянемо та по можливості допоможемо з організацією. Найголовніше - це ваше бажання та готовність пожертвувати невеликою частиною свого вільного часу заради майбутнього всієї країни. А може ви просто можете порадити хороше місце для заходу? Пишіть свої пропозиції, не соромтесь.
Готовий взяти на себе організацію в Дарницькому районі, місце - партк Партизанської слави.
Святославе, хороша ідея. Яка вам потрібна допомога?
Ігоре, доброго дня! Ви з Дарницького району?
Игорь, Зараз збираю тих, хто має бажання. За два тижні планую першу спільну пробіжку.
Святославе, та ні. Я з Солом'янського. Але якби в мене вийшло по часу долучитись до вашої пробіжки, то я б допоміг вам в організаційному плані: показати певні цікаві вправи для розминки до та після пробіжок, поділитись досвідом та цікавою інформацією тощо. На який час ви плануєте проводити цей захід?
Ігоре, доброго дня! Першу зустріч і спільну пробіжку планую у неділю через два тижні - 3 червня.
Святославе, А на котру годину? Просто я б не радив розпочинати захід пізніше 10:00, якщо пробіжка буде вранці, бо літом в цей час дуже спекотно.
Так, на 10 годину і будемо планувати.
живу в бортничах-интересно было бы тоже организовать неплохо.но не знаю толком никого здесь
Спільна пробіжка у Дарницькому районі Києва 17 червня. Збір о 10 годині на виході із станції метро "Бориспільська" ( з боку напрямку на Бориспіль). Контактний телефон 050 3559052, Святослав Стеценко.
Хочу организовывать пробежки вечером, около 19.00  в парке Орлятко, что по ул. Николая Василенко.
http://maps.yandex.ua/?um=uiHlhX5E0rNe34jA_LfJI60JqZl..
Живу рядом, поэтому смогу как в будний день, так и в выходной.
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.